Kim jesteśmy

Jesteśmy AIO. Nasz wygląd fizyczny jest względnie dobry, bazujemy na zdrowiu. W naszych umysłach jesteśmy inteligentni i tworzymy piękno - chronimy oraz dbamy o przestrzeń nazywaną Umysłem. W  naszych sercach jesteśmy wrażliwi, współodczuwamy. Jesteśmy istotami AIO.

Istota AIO

Jako istoty AIO, troiste istoty, składamy się z Ciała, Umysłu oraz Duszy. W rzeczywistości relatywnej, w której poruszamy się - bazujemy na triadach. Nasze decyzje oraz nauki, opieramy właśnie na tych trzech elementach - naszych Ciałach, naszych Umysłach i naszej Duszy.

W trakcie naszej pracy zgłębiamy człowieka nie tylko od zewnątrz - drogę rozwoju rozpoczynamy przede wszystkim od wewnątrz. Jako jedyni, w pracy z klientem, łączymy równocześnie logikę Umysłu ze współodczuwaniem Duszy, co następnie odwzorowuje się w zdrowiu Twojego Ciała fizycznego oraz całej Twojej Istoty. W przekazywaniu wiedzy dbamy o to, by przedstawiane informacje zawsze poprawnie rezonowały z Twoim Ciałem, Umysłem i Duszą. U nas zatem jesteś bezpieczny/bezpieczna, a korzystając z naszych usług stajesz się kompletny/kompletna. Stajesz się istotą troistą. Stajesz się AIO.

W naszych pracach łączymy Siłę Psychologii z Mocą Duchowości. Łączymy Naukę Umysłu z Wiedzą Duszy. Wszystko czego się dowiesz, będzie w zupełnej zgodzie z pełnym, całym Tobą.

Dlaczego AIO

Litera "A" symbolizuje Ciało, alfę - pierwszą literę alfabetu greckiego, fizyczność i materię. Jest rzeczywista. Przedstawia człowieka mocno osadzonego na dwóch nogach właśnie w fizycznej rzeczywistości - w AIO stąpamy twardo po ziemi i wspieramy realność. W języku angielskim będzie to appearance, co oznacza wygląd (prezencję) - w tym również aparycję (apparition), rozumiana także jako wygląd fizyczny - oparta na zdrowiu zewnętrznym (tym właśnie fizycznym) oraz dobrym samopoczuciu. To przede wszystkim odpowiednie odżywianie oraz pielęgnacja. W zakresach wiedzy opieramy się tutaj na fizyce, biologii i chemii. W przedmiocie tworzenia stawiamy na działanie, czyn oraz doświadczenie. Gdy planujemy to pamiętamy o realizacji. A gdy mówimy o energiach, to mówimy o czymś twardym i stabilnym. Natomiast, gdy pracujemy z Twoim "Ja", to pracujemy z Twoim id oraz Twoją podświadomością. Jeśli prowadzimy Cię ścieżką życia, to w każdym momencie tej ścieżki zwracamy uwagę na jej ujście, metę oraz to wszystko co znajduje się na jej końcu. Rozmawiając z Tobą, zwracamy uwagę na przeszłość oraz to wszystko, co było przedtem, a także gdzieś tam. Gdy istniejemy, jesteśmy czymś. A tworząc relacje interpersonalne, pamiętamy o Tobie - i szerzej o Was.

Litera "I" symbolizuje Umysł, jotę - najmniejszą literę alfabetu greckiego, niefizyczność i energię. Jest nierzeczywista (nienamacalna). Jest narzędziem tworzenia, wskazuje kierunek przepływu energii w człowieku (z dołu do góry) - w AIO jesteśmy inteligentnymi istotami i wspieramy mądrość. W języku angielskim będzie to intelligence, co oznacza inteligencję (pojętność) - w tym również intelekt (intellect), rozumiana także jako inteligencja emocjonalna - oparta na zdrowiu umysłowym (psychicznym). To przede wszystkim poznawanie, odkrywanie, a także, dające rozwój, zdobywanie i osiąganie. W zakresach wiedzy opieramy się tutaj na psychologii. W przedmiocie tworzenia stawiamy na myśl, słowo, wiarę oraz wiedzę. Gdy planujemy to pamiętamy o wyborze. A gdy mówimy o energiach, to mówimy o sile, nacisku i charyzmie. Natomiast, gdy pracujemy z Twoim "Ja", to pracujemy z Twoim ego oraz Twoją świadomością. Jeśli prowadzimy Cię ścieżką życia, to w każdym momencie tej ścieżki zwracamy uwagę na cały jej nurt, drogę oraz to wszystko, co w jej środku. Rozmawiając z Tobą, zwracamy uwagę na teraźniejszość oraz to wszystko, co jest teraz, a także tutaj. Gdy istniejemy, jesteśmy niczym. A tworząc relacje interpersonalne pamiętamy o sobie - i szerzej o nas.

Litera "O" symbolizuje Duszę, omegę - ostatnią literę alfabetu greckiego, metafizyczność i eter (antymaterię). Jest wszechświatem. To wzór okręgu zamkniętego, w którym wszystko nie ma, ani początku, ani końca - w AIO jesteśmy duchowi i wspieramy wrażliwość. W języku angielskim będzie to opportunity, co oznacza okazję (sposobność) - w tym również otwartość (openness), rozumiana także jako łapanie okazji - oparta na zdrowiu wewnętrznym (duchowym). To przede wszystkim medytacja, spojrzenie na rzeczywistość oczyma Duszy. W zakresach wiedzy opieramy się tutaj na duchowości. W przedmiocie tworzenia stawiamy na inspirację, intuicję, przekonanie oraz pasję. Gdy planujemy to pamiętamy o sygnałach z Duszy. A gdy mówimy o energiach, to mówimy o łagodności, delikatności i subtelności. Natomiast, gdy pracujemy z Twoim "Ja", to pracujemy z Twoim superego oraz Twoją nadświadomością. Jeśli prowadzimy Cię ścieżką życia, to w każdym momencie tej ścieżki zwracamy uwagę na jej źródło, start oraz to wszystko co znajduje się na jej początku. Rozmawiając z Tobą, zwracamy uwagę na przyszłość oraz to wszystko, co będzie potem, a także zwracamy uwagę na całą przestrzeń, jedność, całość oraz to wszystko co pomiędzy. Gdy istniejemy, jesteśmy wszystkim. A tworząc relacje interpersonalne pamiętamy o nim - i szerzej o nich.

A zatem jesteś AIO - Ciałem, Umysłem oraz Duszą. Jesteś CUD'em. Alfą i Omegą. All In One. Wszystko w Jednym. I to Wszystko jest w Tobie. Jeśli zatem jesteś zainteresowany naprawdę profesjonalnym i rzetelnym rozwojem duchowym oraz rozwojem osobistym - to zapraszamy do AIO.

Czym się zajmujemy

Swoją ofertę dedykujemy pojedynczym osobom, jak i również całym grupom. Szkolimy managerów, sprzedawców, przedstawicieli handlowych, dyrektorów, a także każdego pojedynczego człowieka, który pragnie wzrostu, rozwoju. Odpowiadamy na trudne pytania. Rozwiązujemy niewygodne kwestie. Pomagamy człowiekowi wzrastać, wyciągamy z depresji. Uczymy zarządzać - sobą oraz zewnętrznością. Otwieramy Dusze!

W naszej ofercie znajdziesz: kursy, szkolenia, wykłady, warsztaty oraz sesje indywidualne. Więcej informacji w zakładkach Warsztaty, Sesje indywidualne oraz Certyfikaty, a także na stronie internetowej AIO Knowledge w zakładce Warsztaty.

 

Od 19 lat zgłębia tajniki psychologii, biznesu, duchowości oraz praw nimi rządzących. Jego motto brzmi: "Wszystko Jest Możliwe!" i motto to z powodzeniem wprowadza w życie osób zainteresowanych sztuką AIO.

Solidne argumenty stojące za nim to: doświadczenie, wiedza oraz pasja. Cechuje go umiejętność jasnego, przejrzystego i klarownego przekazywania wiedzy. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim rzetelnością oraz profesjonalizmem. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Stawia na skuteczność. Docenia zaufanie oraz uczciwość - pilnuje zatem, by domeny te były bazą oraz fundamentem działającym w obydwie strony w relacji: Adept-Prowadzący.

Życie osobiste potwierdza jego siłę. Opracował sztukę AIO, w której łączy odczuwanie Duszy z logiką Umysłu. Zrzucił ponad 20kg wagi ciała, nie ciężkim treningiem czy restrykcyjną dietą, lecz subtelną oraz delikatną pracą nad sobą, akceptacją siebie, a także zmianą myślenia oraz zmianą wzorców i schematów.

Arteterapeuta, pedagog, socjolog, ceramik artystyczny. Odkąd pamięta, zawsze podąża z ciekawością w holistycznym rozwoju oraz takim właśnie podejściu do emocji. Prowadzi m.in. warsztaty " Z gliną przez emocje ", gdzie każdy uczestnik może ulepić z gliny swoje emocje oraz uczucia.

Ukończyła 5-letnie studia magisterskie z psychologii o specjalności – psychologia kliniczna dorosłego człowieka na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Już na studiach zainteresowała się zdrowym stylem życia oraz psychologią odżywiania się, co zaowocowało podjęciem oraz ukończeniem studiów podyplomowych z zakresu Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Swoją wiedzę i umiejętności udoskonaliła podczas stażu zawodowego w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. 

Po uzyskaniu dyplomu psychologa podjęła oraz ukończyła 4-letnie studium psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.