Od 19 lat zgłębia tajniki psychologii, biznesu, duchowości oraz praw nimi rządzących. Jego motto brzmi: "Wszystko Jest Możliwe!" i motto to z powodzeniem wprowadza w życie osób zainteresowanych sztuką AIO.

Solidne argumenty stojące za nim to: doświadczenie, wiedza oraz pasja. Cechuje go umiejętność jasnego, przejrzystego i klarownego przekazywania wiedzy. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim rzetelnością oraz profesjonalizmem. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Stawia na skuteczność. Docenia zaufanie oraz uczciwość - pilnuje zatem, by domeny te były bazą oraz fundamentem działającym w obydwie strony w relacji: Adept-Prowadzący.

Życie osobiste potwierdza jego siłę. Opracował sztukę AIO, w której łączy odczuwanie Duszy z logiką Umysłu. Zrzucił ponad 20kg wagi ciała, nie ciężkim treningiem czy restrykcyjną dietą, lecz subtelną oraz delikatną pracą nad sobą, akceptacją siebie, a także zmianą myślenia oraz zmianą wzorców i schematów.

Zawodowo - doświadczony manager, handlowiec, terapeuta duszy. Z powodzeniem wprowadza duchowość oraz medytację w świat biznesu i sprzedaży. Szkoli sprzedawców, managerów, dyrektorów.

Prywatnie - wdowiec. Ojciec samodzielnie wychowujący dwie córki. W stałej relacji. Podpowiada jak budować zaufanie oraz trwałe, zdrowe, solidne i spójne więzi.

Terminy sesji indywidualnych oraz warsztatów (wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym):

Poniedziałek X X 17:00-20:00
Wtorek X X 17:00-20:00
Środa X X 17:00-20:00
Czwartek X X 17:00-20:00
Piątek X X 17:00-20:00
Sobota WARSZTAT WARSZTAT X
Niedziela X X X

Adres: Centrum Przemiana, 40-048 Katowice, ul. Kościuszki 25/4.

Marcin Stronczywilk

Kilka słów bezpośrednio ode mnie do Ciebie...

Strata czasu i brak konkretów?

Czy Ciebie również denerwuje problem straty czasu na szkoleniach i brak konkretów? Mam dokładnie tak samo i właśnie dlatego stworzyłem markę AIO, w której stawiam na konkrety i skuteczność. Twój czas i Twoje problemy są dla mnie ważne. Jeśli natomiast istnieje jakikolwiek inny problem, który Ciebie denerwuje - napisz do mnie. Chętnie się nim zajmę. Nie ma na świecie takiego problemu, którego nie dałoby się rozwiązać oraz takiej sytuacji, z której nie ma wyjścia. Gwarantuję Tobie skuteczność dostarczanych przeze mnie rozwiązań.

Wyznacz termin i miejsce

Wyznacz miejsce oraz termin najbardziej odpowiednie dla Ciebie, a chętnie spotkam się z Tobą i pomogę Tobie rozwiązać Twoje problemy. To wszystko z szacunku dla Twojego czasu oraz Twojej przestrzeni. Jeśli natomiast preferujesz kameralne miejsce, w którym możesz spokojnie porozmawiać, to zapraszam Cię do gabinetu w AIO - Holistycznym Centrum Rozwoju Człowieka "Center of AIO" w Katowicach, przy ul. Kościuszki 25/4. Jest to miejsce, w którym priorytetem dla mnie jest Twoja przestrzeń oraz Twoje poczucie swobody.