Poziom: Basic.
Miejsce skupienia: Dusza.

Pamiętaj o tym, iż ponad 90% osób robi w życiu to, czego nie chce.

Jeśli Ty również:

 • Wstajesz codziennie rano zmęczona, a wyjście do pracy nierozłącznie związane jest ze stresem.
 • Masz nad sobą przełożonego, z którym sobie nie radzisz lub pracowników, którzy są niesubordynowani.
 • Na samą myśl o kolejnym dniu w pracy denerwujesz się i czujesz niechęć?

Oznacza to, iż Ty również należysz do grona tych 90% osób, które robią w życiu to, czego nie chcą. Przyczyna tego jest zawsze jedna! - nie robisz tego, co jest zgodzie z Twoją Pasją! Inni nazywają to "wypaleniem zawodowym" i próbują nadal zmotywować Cię do dalszych działań - pomimo Twojego oporu. Jednak Ty dobrze wiesz, że nie tędy droga! I dobrze wiesz, że należy zmienić kierunek, tylko nie wiesz jak to zrobić! Gwarantujemy Tobie, iż w dobie dzisiejszych możliwości i dostępnych narzędzi jest to łatwe i proste - a przede wszystkim dostępne dla każdego!

Zadaj sobie pytania:

 • Czy chcesz takiego rozwiązania, które pozwoli Tobie robić w życiu to czego pragniesz z chęcią i pasją?
 • Czy chcesz takiej usługi, która już od pierwszej wizyty pozwoli Tobie poczuć się lepiej?
 • Czy chcesz takich narzędzi, które pozwolą Tobie realizować się 3 razy szybciej niż do tej pory?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi: TAK - to zapraszamy Cię do nas! Naprawdę rozumiemy Twoje problemy. Rozumiemy Cię i wiemy przez co przechodzisz! Stale zastanawiasz się, gdzie popełniasz błąd... Nie przejmuj się tym, wiele osób ma ten problem. Dlatego właśnie stworzyliśmy koncepcję AIO, która Ci w tym pomoże. Mamy dla Ciebie konkretne i skuteczne rozwiązanie!

Osoby, które do nas trafiają, szukają tego rozwiązania przez kilka lat w innych ośrodkach rozwoju. U nas po jednym spotkaniu zrzucają z siebie ciężar wielu lat. Teraz kochają, rozumieją życie i potrafią funkcjonować w społeczeństwie. Naprawdę mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby, które oparte są na holistycznym (całościowym) podejściu do życia i do człowieka!

Korzyści sesji indywidualnych

Pamiętaj! U nas przede wszystkim:

 • Damy Tobie pełne oparcie i postawimy Cię na nogi już od pierwszego spotkania. Zrzucisz z siebie ciężar traum i trosk życiowych. Zadba o to nasz zespół specjalistów.
 • Odnajdziesz i zrozumiesz swoją Pasję - to co zawsze chciałaś w życiu robić.
 • Zbudujesz swoje poczucie własnej wartości oraz uwierzysz w siebie, co niezbędne jest w drodze realizacji tego, czego pragniesz.
 • Zależnie od tego, którą z dróg wybierzesz, czy to będzie nadal praca na etacie, czy może już budowa własnej marki (budowa siebie), otrzymasz od nas pełne wsparcie zawodowe, marketingowe - merytoryczne i techniczne. Otrzymasz niezbędne narzędzia.
 • Uzdrowisz swoje relacje zawodowe w każdej z linii.
 • Już po pierwszym spotkaniu uzyskasz efekty w postaci wiary w siebie, zrozumienia, poczucia ulgi, lepszego samopoczucia i chęci do działania. Poczujesz wreszcie, że to Ty masz wpływ na otaczającą Ciebie rzeczywistość!

Adres

Zajęcia prowadzimy w naszym ośrodku AIO - Holistyczne Centrum Rozwoju Człowieka "Center of AIO" w Katowicach, przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/4.

Kontakt

Skorzystaj z zakładki Kontakt, i zapisz się już dziś!

Jeśli nie zrobisz tego dziś, Twoje miejsce zajmą inni i to oni będą realizować siebie!